Магазин м'яса

Про нас

Компанія «Агропобутсервіс» почала свою діяльність у 1991 році, як виробники молочної продукції під двома торговими марками – «Молочне Диво» та «Хутір Диканька». Паралельно компанія займалась імпортом та експортом м’ясної продукції. У 2015 році компанія ввела в експлуатацію м’ясопереробний цех та працює по Україні і за її межами під торговою маркою «Mira Meat». Компаніє володіє автопарком з холодильними агрегатами для  вчасної та якісної доставки замороженої та охолодженої  м’ясної продукції.

У 2017р. м`ясне виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами системи  управління безпечністю харчових продуктів  НАССР.

М’ясна сировина постачається по всій Україні. Нашими надійними вітчизняними партнерами виступають  ТзОВ «Забіяка», «Дмитрук», «Житомирський м`ясокомбінат», «Три медведі», «Глобино», «МК Ювілейний», «Львівхолод», «Гіппо», «Континіум - Трейд».

Молочне виробництво у 2018 році сертифіковано  за міжнародними стандартами системи  управління безпечністю харчових продуктів  HACCP.

Молочна продукція користується попитом на територіях Львівської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей. Нашими партнерами є відомі  всеукраїнські мережі: «Львівхолод» -  мережа магазинів «Рукавичка»; «Альянс Маркет» - мережа супермаркетів «Арсен»; «Мережа Сервіс» - мережа магазинів біля дому «Близенько»; мережа супермаркетів «Ашан». У Волинській області ми представлені у мережах: Там Там; Салют; Арго-Р.

HOME
СВІЖА ПРОДУКЦІЯ
Ви отримуєте продукцію виготовлену протягом 24 годин
HOME
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Задайте питання, ми раді будемо відповісти
HOME
ЗРУЧНА ОПЛАТА
Оплачуйте товар карткою або готівкою
Магазин Mira Meat ™ (Міра Міт),
с. Надичі, вул. Грушевського, Львівська обл, Жовківський р-н
+38 (097) 249 1777
Свинина
М'ясні делікатеси
Молочні вироби
Курятина
Про нас
Доставка і оплата
Контакти
Відгуки