Магазин м'яса

Кефір "Хутір Диканька" жирністю 2,5% можна придбати в магазині Mira Meat. Він розташований в Львівській області, село Надичі. Тут вас чекає завжди свіжа продукція. Молочні продукти представлені не тільки кефіром. У нашому магазині можна придбати:


  • масло
  • сметану
  • молоко
  • йогурти
  • сирки


Також купуйте і м'ясні продукти, від сирих напівфабрикатів до готових ковбас.


Найсвіжіший в місті кефір купити можна тільки у нас. Виключно екологічно чиста сировина йде на виробництво цього кефіру. Наша компанія працює з великими агрофірмами і з приватними фермерськими господарствами. Контроль якості молочної продукції дуже високий, відповідний ДОСТа. Є всі необхідні сертифікати на продукцію.


На всю нашу продукцію, а саме на кефір, ціна нижче, ніж у конкурентів. Ми працюємо без посередників, переробка сировини йде безпосередньо на власному виробництві, маємо власні магазини для реалізації готової продукції. Тому, ціни в нашому магазині на молочну і м'ясну продукцію на порядок нижче.


Завжди свіжий кефір та інші молочні продукти ви можете замовити на сайті інтернет-магазину з тією ж назвою Mira Meat.


Доставка і оплата


У нашому магазині працює доставка до дверей по місту Львів. Мінімальна сума замовлення 300 гривень і доставка складе 50 гривень. При замовленні понад 500 гривень - доставку здійснюємо безкоштовно.


Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер магазину для уточнення деталей. Оплата можлива по карті і готівкою при доставці. Така ж система оплати і в магазині. З нами можна зв'язатися по телефону з 9-00 до 18-00, крім суботи та неділі.

HOME
СВІЖА ПРОДУКЦІЯ
Ви отримуєте продукцію виготовлену протягом 24 годин
HOME
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Задайте питання, ми раді будемо відповісти
HOME
ЗРУЧНА ОПЛАТА
Оплачуйте товар карткою або готівкою
Магазин Mira Meat ™ (Міра Міт),
с. Надичі, вул. Грушевського, Львівська обл, Жовківський р-н
+38 (097) 249 1777
Свинина
М'ясні делікатеси
Молочні вироби
Курятина
Про нас
Доставка і оплата
Контакти
Відгуки