Магазин м'яса

М'ясні делікатеси займають важливе місце в раціоні: прикрашають святковий стіл, служать незамінним інгредієнтом для приготування швидкого сніданку. На м'ясні делікатеси ціна залежить від сорту. Елітна продукція підкреслить респектабельність банкету або корпоративу. Представлені в широкому асортименті недорогі сорти по кишені кожному.


Як розпізнати улюблені м'ясні делікатеси


На етикетці можна побачити наступне про властивості продукту:


  • стандарт, якого дотримувався виробник;
  • склад: сорт м'яса, кількість жирів і білків, наявність рослинних компонентів;
  • зміст спецій, консервантів, смакових добавок;
  • технологія приготування.


Продукція на прилавках магазина Mira Meat відповідає вимогам ТУ і ДСТУ. Виробники намагаються догодити особистим побажанням і смаковим вподобанням кожного покупця. Про стандарт приготування повідомляє напис на етикетці, що супроводжує товар. Консервативним споживачам має сенс зупинити свій вибір на старому доброму ДСТУ, любителям кулінарних експериментів і новизни припаде до смаку стандарт ТУ.


На упаковці перераховані інгредієнти в порядку убування. Сорт м'яса, що входить до складу, зазвичай займає верхній рядок. Процентний вміст жиру може варіюватися. На цей пункт важливо звернути увагу, щоб продукт не видався надто жирним або сухуватим на смак. На етикетці також повідомляється про кількість білка і наявності компонентів рослинного походження.


Перш ніж купити м'ясні делікатеси, варто уточнити особливості процесу приготування. На упаковці вказано спосіб засолювання і копчення: на дровах або на рідкому димі. Ці фактори також впливають на смакові якості.


Рецептура містить консерванти, що подовжують термін зберігання, кількість спецій і харчових добавок для поліпшення смакових якостей. Згідно зі стандартами, в виготовленні ковбасних виробів беруть участь тільки природні антиокислювачі. Якщо колір розподілений рівномірно і не виглядає надмірно яскравим, на зрізі відсутні дірочки або краплі вологи, на дотик батон досить пружний, при цьому не жорсткий, ви маєте справу з якісним продуктом.

HOME
СВІЖА ПРОДУКЦІЯ
Ви отримуєте продукцію виготовлену протягом 24 годин
HOME
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Задайте питання, ми раді будемо відповісти
HOME
ЗРУЧНА ОПЛАТА
Оплачуйте товар карткою або готівкою
Магазин Mira Meat ™ (Міра Міт),
с. Надичі, вул. Грушевського, Львівська обл, Жовківський р-н
+38 (097) 249 1777
Свинина
М'ясні делікатеси
Молочні вироби
Курятина
Про нас
Доставка і оплата
Контакти
Відгуки