Магазин м'яса

Існує чимало причин купити вершкове масло. Продукт забезпечує організм цінними мінералами: калієм, кальцієм, натрієм і фосфором, містить вітамінний комплекс. Висока концентрація жирних кислот Омега-3 і Омега-6 сприяє якісному засвоєнню екстракту аннато, бета-каротину, ретинолу (вітаміну А), вітамінів D і Е.


  • Основний компонент — молочний жир, легко засвоюється організмом людини.
  • Висока калорійність забезпечує енергією на цілий день.
  • Регулярне вживання активізує мозкову діяльність.
  • Продукт позитивно впливає на стан шлунково-кишкового тракту.
  • Вживання вершкового масла покращує стан волосся, шкіри та нігтів.


Існує думка, що вершкове масло підвищує рівень холестерину, який в свою чергу загрожує ожирінням, атеросклерозом, серцево-судинними захворюваннями. Почасти це вірно, жодним продуктом не слід зловживати. Щоб підтримувати організм в тонусі, досить 25-30 грамів на добу. Відповідно до новітніх досліджень, людство сьогодні в більшій мірі піддається дефіциту холестерину, ніж його надлишку. Брак цієї органічної сполуки призводить до гормональних збоїв і іншим дисфункціям. У розумних кількостях продукт, поєднуючий молочні жири та кислоти, забезпечує добре самопочуття.


На так зване дієтичне або знежирене вершкове масло ціна може бути знижена. Це означає лише одне: перед вами не молочний, а рослинний продукт. Залежно від категорії ( "Бутербродне", "Селянське", "Екстра"), вміст молочного жиру складає 61,5% -85%.


Правила зберігання в домашніх умовах


Магазинна упаковка - не краще місце для зберігання масла. Оптимальним рішенням є непрозора маслянка з кришкою, вироблена з кераміки або фарфору.


Великий шматок рекомендується зберігати в морозилці загорнутим в пергаментний папір. Сусідство з рибою і іншими надто пахучими продуктами небажано. Маслянка призначена для невеликих скибочок на кожен день.


За умови, що кришка щільно закрита, масло може зберігатися в кімнатній температурі кілька днів. У холодильнику цей термін збільшується до трьох місяців. У повністю замороженому вигляді упаковка може пролежати два роки, не втративши свої цінні якості.

HOME
СВІЖА ПРОДУКЦІЯ
Ви отримуєте продукцію виготовлену протягом 24 годин
HOME
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Задайте питання, ми раді будемо відповісти
HOME
ЗРУЧНА ОПЛАТА
Оплачуйте товар карткою або готівкою
Магазин Mira Meat ™ (Міра Міт),
с. Надичі, вул. Грушевського, Львівська обл, Жовківський р-н
+38 (097) 249 1777
Свинина
М'ясні делікатеси
Молочні вироби
Курятина
Про нас
Доставка і оплата
Контакти
Відгуки