Магазин м'яса

Молоко - це поживний і корисний напій, який дуже важливий для нашого здоров'я. Молоко грає одну з самих важливих ролей протягом всього нашого життя з моменту, коли ми діти до того часу, коли ми станемо бабусею і дідусем. Молоко містить необхідні поживні речовини для нашого організму. Питне молоко повинне стати звичкою у дітей так, щоб вони продовжували його пити навіть після того, як виростуть.


Якi елементи молока кориснi як дорослим, так і дітям


Чи знаєте ви, що в молоці міститься більше вітамінів і мінералів, ніж в будь-якому іншому продукті харчування? У ньому повно речовин, які дають нам силу, сприяють зростанню, допомагають нам вчитися, грати і справлятися з щоденними завданнями - на протязі всього нашого життя.


Молоко складається приблизно на 86% з води і на 14% з сухого речовини, яке в свою чергу ділиться на молочний жир, білок, молочний цукор і мінеральні речовини. Багате молоко вітамінами А, D і групи В (В1, В2, В12), макро і мікроелементами, такими як кальцій, калій, фосфор, магній, натрій, залізо, фтор, йод.


Стакан молока є щоденною потребою в харчуванні дітей і дорослих. Молоко - це найкраще джерело необхідних поживних речовин, таких як кальцій і білок, який особливо потребують зростаючі діти. Цілісність молока гарантує, що діти мають міцний фундамент для здорових кісток і енергії для росту.


Один стакан молока (200 мл) містить:


  • 25% від денної норми кальцію;
  • 22% від денної норми вітаміну B2;
  • 21% від денної норми вітаміну D;
  • 18% від денної норми фосфору;
  • 13,5% від денної форми білка.


Щоб купити молоко, треба знати ще декілька моментів, що стосуються якості та жирності.


Нормалізоване молоко - це молоко з певною, гарантованої масовою часткою жиру. Традиційні значення складають 1,5% для молока з низьким вмістом жиру і 3% - стандартної категорії, але так само зустрічається молоко з зовсiм низьким вмістом жиру - 0,1 і 0,5%.


Ціна молока буває різна і варіюється в залежності від виробника, обсягу виробництва, віддаленості від місця збуту i, власне кажучи, від масової частки жиру.

HOME
СВІЖА ПРОДУКЦІЯ
Ви отримуєте продукцію виготовлену протягом 24 годин
HOME
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Задайте питання, ми раді будемо відповісти
HOME
ЗРУЧНА ОПЛАТА
Оплачуйте товар карткою або готівкою
Магазин Mira Meat ™ (Міра Міт),
с. Надичі, вул. Грушевського, Львівська обл, Жовківський р-н
+38 (097) 249 1777
Свинина
М'ясні делікатеси
Молочні вироби
Курятина
Про нас
Доставка і оплата
Контакти
Відгуки